Losowa Fotka
Szkolne Mam Talent!

Szkolne Mam Talent!1 czerwca, w ramach obchodów Dnia Dziecka, uczennice kl. III a, Anna Kowalska i Weronika Zając, przeprowadziły szkolny pokaz talentów. Kilka tygodni wcześniej wnikliwie analizowały nadesłane zgłoszenia i przesłuchiwały chętnych do wzięcia udziału w gimnazjalnym „Mam Talent”. Ostatecznie na szkolnej scenie wystąpiło dziewięciu wykonawców.

Jako pierwszy zaprezentował się Patryk Krzysztofek z kl. III a, który zagrał na pianinie bardzo nastrojowy utwór „Holiday in Paris” Williama Gillocka. Po nim wystąpiła Weronika Wajda, uczennica kl. II b, która przebojowo zaśpiewała piosenkę Urszuli „Dmuchawce, latawce, wiatr”. Duże wrażenie zrobił na widowni występ Natalii Czajkowskiej i Joanny Wdaniec, duetu instrumentalnego z kl. II a. Dziewczyny przygotowały utwór Celine Dion „My Heart Will Go On”. Wielkim zaskoczeniem okazał się występ Krzysztofa Kostery z kl. Ia i Krystiana Paździerkiewicza z kl. III a. Ten hip-hopowy duet wystąpił przed szkolną publicznością z własną kompozycją. Świetny tekst autorstwa Krzyśka zdobył uznanie rówieśników i głośne owacje. Także występ grupy tanecznej składającej się z uczennic klas pierwszych i drugich, na co dzień tańczących razem w zespole Power Dance, wywołał niemałe poruszenie. Dancehall w ich wykonaniu to prawdziwa gimnastyka. Miłośników gitarowego brzmienia w muzyczną podróż zabrał natomiast Maksymilian Wajszle, uczeń kl. I a, szkolny wirtuoz gitary basowej, samouk. Swoje muzyczne talenty zaprezentowali także uczniowie kl. III b, Arkadiusz Gliński i Dominik Dubas. Chłopcy od początku roku szkolnego uczą się grać na saksofonie i na szkolnej scenie zaprezentowali kompozycję muzyczną w duecie. Niesamowite zaskoczenie wywołał występ Natalii Migas, uczennicy kl. II a. Natalia jest miłośniczką kina bollywood, tańca i kultury Indii. Przed zgromadzoną publicznością zaprezentowała się w prawdziwym stroju bollywoodzkiej tancerki i zatańczyła naprawdę trudny układ inspirowany tańcem z tytułowej piosenki do filmu "Aaja nachle". Jako ostatni wystąpił Paweł Gajos, uczeń kl. III a, nasz szkolny mistrz w układaniu kostki Rubika. Paweł podczas występu ustanowił swój nowy życiowy rekord i ułożył kostkę w czasie 1 minuta 11 sekund.

Jury oraz uczniowie najwyżej ocenili zespół „Power Dance”, który otrzymał 42 głosy. II miejsce zajęli Krystian Paździerkiewicz i Krzysztof Kostera z 34 głosami, a III miejsce Natalia Migas, która zebrała 25 głosów.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w rozwijaniu swoich talentów.

Szkolne Mam Talent!Szkolne Mam Talent!Szkolne Mam Talent!Szkolne Mam Talent!Szkolne Mam Talent!Szkolne Mam Talent!Szkolne Mam Talent!Szkolne Mam Talent!Szkolne Mam Talent!Szkolne Mam Talent!Szkolne Mam Talent!Szkolne Mam Talent!Szkolne Mam Talent!Szkolne Mam Talent!