DACHL-QUIZ czyli D jak Niemcy, A jak Austria, CH jak Szwajcaria i L jak Lichtenstein

DACHL –QUIZ czyli D jak Niemcy, A jak Austria, CH jak Szwajcaria i L jak Lichtenstein

W środę 16 marca Niepubliczne Gimnazjum w Staniątkach gościło gimnazjalistów z naszej gminy. Celem spotkania był drugi etap gminnego konkursu Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych.

Uczniowie z Niepołomic, Staniątek, Woli Batorskiej oraz Zabierzowa Bocheńskiego wykazali się ogromną wiedzą z zakresu geografii, historii oraz kultury obszaru niemieckojęzycznego.

Sukcesy Pauliny Cichy (z klasy 2b) w 56 Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim - Turniej Poezji Śpiewanej

Podsumowanie półrocza 2010/2011

PODSUMOWANIE PIERWSZEGO PÓŁROCZA ROKU SZKOLNEGO 2010

Podsumowanie półrocza 2010/2011

Mamy już za sobą półmetek roku szkolnego. Wielu uczniów naszego gimnazjum może poszczycić się świetnymi wynikami w nauce, sukcesami w zawodach sportowych oraz osiągnięciami w innych dziedzinach.

NOWY ROZKŁAD DOWOZU UCZNIÓW.

Od 15 lutego autobusy dowożace uczniów kursują według nowego rokładu jazdy. Rozkład w wersji do druku można ściągnąć klikając w poniższy link.

POBIERZ ROZKŁAD DOWOZU UCZNIÓW OBOWIĄZUJĄCY OD 15 LUTEGO 2011
Zalecenia Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego
Zalecenia Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Wieliczce w związku z wystąpieniem zwiększonej zachorowalności na grypę i infekcje grypopodobne w tym zakażeń wirusem AH1N1 oraz polecenia Głównego Inspektora Sanitarnego.

Zalecenia dla szkoły
Wskazania dla rodziców
Zalecenia dla osób zamieszkujących we wspólnym mieszkaniu
Wigilia szkolna ...

Wigilia. GIMNAZJUM STANIĄTKI.

22 grudnia 2010 roku w atmosferze Świąt Bożego Narodzenia odbyła sie szkolna wigilia połączona ze śpiewaniem kolęd.

Wszystkim odwiedzającym naszą stronę,
Społeczność Gimnazjum w Staniątkach
z okazji Świąt oraz Nowego Roku
życzy wszystkiego co szczęście i radość niesie
za sprawą cudu Bożego Narodzenia.

KOLEJNY SUKCES UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY.
Sukces w zawodach. Gimnazjum Staniątki.
TEATR PROFILAKTYCZNY

Teatr Profilaktyczny. GIMNAZJUM STANIĄTKI.

W dniu dziejszym nasze Gimnazjum odwiedził Teatr Profilaktyczny im. Marka Kotańskiego z Krakowa. Wszyscy uczniowie mieli okazję zobaczyć spektakl profilaktyczno-wychowawczy pod tutułem: "Carpe Diem" w wykonaniu Eweliny Krawczyk i Sebastiana Węgrzyna. Przed spektaklem uczniów przywitał pedagog Artur Kaczmarek ze Studia Profilaktyki Społecznej i wprowadził młodzież w tematy profilaktyczne poruszane w spektaklu. Po zakończeniu widowiska uczniowie mieli możliwość porozmawiania z policjantem wspp Pawłem Nowakiem.

SUKCES UCZENNIC W ZAWODACH SPORTOWYCH.
Sukces w zawodach. Gimnazjum Staniątki.
ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE W GIMNAZJUM

Zajęcia artystyczne. GIMNAZJUM STANIĄTKI.

W ramach zajęć artystycznych, klasy pierwsze staniąteckiego gimnazjum, w ostatnim dniu listopada 2010 roku, zwiedziły muzeum oraz kościół klasztorny Opactwa Sióstr Benedyktynek w Staniątkach. W progach kruchty kościoła powitała wszystkich była matka Ksieni Anna Kucia, która przełożeństwo w klasztorze sprawowała do kwietnia 2009 roku. Wchodząc do muzeum klasztornego które znajduje się za chórem panieńskim , staropolskim ,,Szczęść Boże” powitała nas siostra Agata.
Wiesław Hytroś
ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

Dzień chłopaka. GIMNAZJUM STANIĄTKI.

W sobotę 16.10.2010 w naszym Gimnazjum odbyła się wielka uroczystość. Uczniowie klas pierwszych zostali pełnoprawnymi Gimnazjalistami zgodnie z panującym zwyczajem. Tradycyjnie klasy trzecie przygotowały dla nich „otrzęsiny”, podczas których nie brakowało śmiechu i dobrej.
ZAPRASZAMY DO GALERII!!