DZIEŃ CHŁOPAKA 2010

Dzień chłopaka. GIMNAZJUM STANIĄTKI.

W czwartek 30 września 2010, chłopcy w naszym gimnazjum obchodzili swoje święto. Z okazji Dnia Chłopaka dziewczęta zorganizowały dla nich wiele niespodzianek i atrakcji. Panowie, którzy przyszli do szkoły w krawatach byli zwolnieni z odpytywania na lekcjach, niektórzy z nich próbowali swoich sił w sztuce malowania paznokci - na efekty nie trzeba było długo czekać, wystarczy spojrzeć. Jeszcze inni zgłosili się do „Randki w ciemno”, starając się zaprezentować z jak najlepszej strony.
Zwieńczeniem całej imprezy było złożenie życzeń wszystkim Panom z okazji Dnia Chłopaka. A wszystko to przygotowały uczennice pod przewodnictwem Klaudii Rys z klasy 2A.
ZAPRASZAMY DO GALERII!!
NOWY ROZKŁAD DOWOZU UCZNIÓW.

Od 9 listopada autobusy dowożace uczniów kursują według nowego rokładu jazdy. Rozkład w wersji do druku można ściągnąć klikając w poniższy link.

POBIERZ ROZKŁAD DOWOZU UCZNIÓW OBOWIĄZUJĄCY OD 9 LISTOPADA 2010
ROZKŁAD DOWOZU UCZNIÓW OBOWIĄZUJĄCY OD WRZEŚNIA 2010
WYBORY DO SAMORZĄDU UCZIOWSKIEGO

WYBORY DO SAMORZADU UCZNIOWSKIEGO. GIMNAZJUM STANIĄTKI.

Głosowanie odbyło się 10 września br. Wybory miały charakter powszechny i bezpośredni. Brali więc w nich udział wszyscy uczniowie. Komisja skrutacyjna powołana z uczniów pod opieką p. Eweliny Matyja policzyła głosy.
Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego został Jakub Bąk z klasy 3a, zaś jego zastępcą Rafał Wojewoda również z klasy 3a.
WYKAZ PODRĘCZNIKÓW DLA UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH NA ROK SZKOLNY 2010/2011
KONIEC ROKU SZKOLNEGO
W tysiącach polskich szkół zabrzmiał dziś ostatni dzwonek. Uczniowie odebrali świadectwa i dyplomy, a nauczyciele kwiaty i podziękowania. Każdy na inny sposób może podsumować miniony rok szkolny. Na pewno największy dreszczyk emocji odczuli trzecioklasiści.
"DZIADY" A. MICKIEWICZA W MASZEJ SZKOLE
Jak wiadomo, w tym roku naszą szkołą zawładną teatr. Po udanych przedstawieniach „Balladyny”, przygotowanych przez klasę IIIa, nadszedł czas na słynne „Dziady” autorstwa Adama Mickiewicza.
DZIEŃ SPORTU

Już pierwszego czerwca tj. w dzień dziecka, w naszej szkole odbył się dzień sportu, gier i zabawa.
ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSÓW

10 maja na Zamku Królewskim w Niepołomicach uczniowie naszego gimnazjum zostali nagrodzeni za udział w konkursach.
JUŻ PO EGZAMINIACH !!

Uczniowie III klas gimnazjalnych mogą już odetchnąć. Ich egzaminy dobiegły końca. Przez trzy dni, nasi trzecioklasiści zmagali się z radioaktywnymi izotopami węgla, „Krzyżakami” H. Sienkiewicza, czy konstrukcją „be going to”. Wiele z tych nazw, to dla niektórych czarna magia, ale my i tak wiemy, że nasi koledzy poradzili sobie świetnie. Oczywiście nie obyło się bez stresu i nerwów, ale niestety, jest to nie odłączny element wszystkich testów. Wyniki zostaną ogłoszone dopiero w czerwcu, więc na razie, możemy odpoczywać i cieszyć się, że do końca roku została tak niewiele czasu!
BAJDUREK

Już w środę 21 kwietnia uczniowie z naszego Gimnazjum wezmą udział w XXV Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży. Nasza grupa artystyczna w składzie: K. Hytroś, K. Front, K. Ptak, K. Celary, P. Łach oraz P. Waś zaprezentują publiczności słynną „Balladynę”. Ostatnie próby, dobór strojów, a także dopracowanie dekoracji pochłaniają wiele czasu, ale wszyscy zgodnie podkreślają, ze jest to dla nich przyjemność.
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do Klubu Kultury w Staniątkach w dniu 21. IV na godz. 13:40. Już teraz dziękujemy wszystkim, którzy przyjdą nas oglądać!
Jeszcze raz dzięki i trzymajcie kciuki!